czwartek, 23 maja 2024r.

Estee Lauder Double Wear – jak dobrać kolor? Dlaczego warto wybrać podkład z tej serii?

photo 1541088120351 d566aa6ac53fcropentropycstinysrgbfitmaxfmjpgixidMnwxNDA1NTd8MHwxfHNlYXJjaHw3fHxtYWtldXB8ZW58MXwwfHx8MTYxODMwMDIxMAixlibrb 1.2.1q80w1080

Podkład Estee Lauder Double Wear to popularny kosmetyk, który odgrywa bardzo ważną rolę podczas wykonywania makijażu. Aby make-up prezentował się naprawdę dobrze, należy korzystać wyłącznie z odpowiednio dobranych kosmetyków. Jak powinniśmy prawidłowo dobrać kolor podkładu Estee Lauder i o czym pamiętać, nakładając ten kosmetyk?

Estee Lauder Double Wear – kilka wskazówek dotyczących wyboru odcienia

Podkład z serii Estee Double Wear to kosmetyk, który można dopasować do każdego koloru cery. Jest to możliwe dzięki szerokiej gamie kolorów, które są dostępne w sprzedaży. Dobór odcienia powinien być oparty przede wszystkim o karnację, jaką mamy.

Podkład musi być dopasowany kolorystycznie również do szyi. W przypadku Pań o jasnej cerze idealnie sprawdzi się jasny podkład, który będzie wyglądał naturalnie. Natomiast kobiety mające ciemną karnację, powinny wybierać Estee Lauder Double Wear o nieco ciemniejszych odcieniach.

Wyróżniamy odcienie 1 do 6, gdzie stosowane są także oznaczenia kolorystyczne: N (odcień naturalny), W (odcień ciepły), C (odcień chłodny). W momencie wyboru podkładu ważne jest też, aby kosmetyk ten był dobrze dopasowany do twarzy, żeby makijaż nie wyglądał sztucznie.

Czy podkład Estee Lauder Double Wear to dobry wybór?

Jeżeli szukamy podkładu, który jest stworzony dla naszej cery, należy rozważyć zakup kosmetyku z serii Estee Lauder Double Wear. Kosmetyk ten jest odpowiedni do każdego rodzaju cery. Poza tym Estee Lauder Double Wear świetnie sprawdzi się też w przypadku skóry atopowej oraz naczynkowej.

Produkt cechuje się wysoką jakością, lekką konsystencją oraz nie zapycha skóry, a pozwala jej oddychać. Warto dodać, że podkład nie pozostawia śladów na ubraniach i kamufluje niedoskonałości.

Podkład Estee Lauder zawiera filtr SPF 10, który zapewnia skuteczną ochronę przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. Pomimo wysokiej ceny wybór tego kosmetyku to najlepsza decyzja oraz gwarancja idealnego make-upu, który zachwyci każdego.

Gdzie kupić podkład?

Zakup podkładu Estee Lauder Double Wear to naprawdę dobry wybór, jednak, gdzie najlepiej kupić ten kosmetyk? Otóż produkty tej serii, warto wybierać od sprawdzonych sprzedawców lub bezpośrednio od producenta.

Na rynku dostępnych jest wiele różnych podróbek drogich kosmetyków, które jakością odbiegają od tych oryginalnych. Oznacza to, że nie powinniśmy szukać produktów tam, gdzie jest taniej, ponieważ możemy zostać oszukani.

Może spodobać Ci się również:

unnamed file 7

Pierwsza praca bez doświadczenia, czyli jak rozpocząć karierę zawodową?

1 lipca 2021

Zaczynając dorosłe życie młody człowiek musi zmierzyć się z szeregiem wyzwań. Jednym z nich, najważniejszym, jest znalezienie zajęcia zarobkowego umożliwiającego utrzymanie siebie i w późniejszym czasie swojej rodziny. To zadanie…

Czytaj więcej

Biznes

Lifestyle

Porady