czwartek, 02 grudnia 2021r.

Hilding Makarena – materac medyczny dopasowany do Ciebie

unnamed file 4

Materac Hilding Makarena to przede wszystkim produkt przeznaczony dla ludzi pragnących wyjątkowo stabilnego komfortu snu. Jest on także sprzyjający naszemu zdrowiu. W niektórych przypadkach we właściwy sposób zapobiega także wynikającym odleżynom.

Zastosowanie innowacyjnego systemu

Rdzeniem materaca okazuje się być nowoczesny system sprężyn o nazwie ,,Multipocket”. Poszczególna sprężyna jest odpowiednio zamknięta w całkowicie oddzielnej kieszeni, bowiem mogą one w indywidualny sposób reagować na występujący nacisk, zapewniając tym samym doskonały rozkład występującego ciężaru, a tym samym idealne wsparcie.

Ciekawostką okazuje się być, że prawidłowe użycie sprężyn o zróżnicowanych średnicach umożliwia to, że ​​wybrany przez nas materac hilding makarena posiada niespełna siedem obszarów o różniącej się od siebie twardości. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy szansę na komfort w czasie snu bądź po prostu wypoczynku po ciężkich czynnościach zarówno w pracy, jak i w domu.

Spełnienie indywidualnych oczekiwań

Możesz dopasować dwustronny materac makarena do swoich oczekiwań, po prostu przekręć go na stronę, która najbardziej Ci odpowiada.

Jeśli cenisz sobie elastyczność i stabilne podparcie lub szukasz mocniejszego materaca, wybierz powierzchnię lateksową, która jest również bardzo przydatna dla osób o większej wadze i tych, którzy podczas snu wolą tylko twardą powierzchnię. Sprawdź także czy hilding makarena 140×200 będzie dla Ciebie trafionym  wyborem.

Zatem, jeżeli cenisz przede wszystkim wysoki komfort oraz ogromną radość z otulenia czy relaksu postaw na sprawdzoną piankę termoelastyczną Visco. Faktem jest, że reakcja w pewien sposób lepkiej pianki na pewną temperaturę naszego ciała będzie we właściwy sposób dopasowana do kształtu. Miej to na uwadze wybierając hilding makarena.

Ten rodzaj pianki, ze względu na swoje wyjątkowe działanie i brak przeciwciśnienia, może zmniejszyć napięcie mięśni, wspomóc regenerację organizmu podczas snu, a także umożliwia działanie po przebudzeniu. Jeżeli ten właśnie model nie przypadnie Ci do gustu sprawdź alternatywne rozwiązanie, czyli materac Flamenco.

Istotny dodatek, czyli pokrowiec Merced oraz Elips

Przedstawiając wariant ,,Merced” wskazuje się, że wytłaczany wzór przyciąga wzrok, a połączenie włókna poliestrowego i włókna Lycra sprawia, że ​​pokrycie jest bardzo miękkie i można je dopasować do pozycji ciała. Dozujący zamek błyskawiczny umożliwia łatwe zdjęcie pokrowca z materaca hilding makarena.

Miękki w dotyku materiał Elips wykonany w zewnętrznej powłoce jest bardzo elastyczny – zewnętrzna powłoka łatwo dopasowuje się do pozycji ciała.

Może spodobać Ci się również:

unnamed file 1

Ile czasu ma niemiecki pracodawca na wydanie świadectwa pracy? Czy po zwolnieniu zawsze otrzymamy taki dokument?

1 października 2021

Pracując w Niemczech każdy pracownik, powinien znać swoje prawa i obowiązki. Tak samo wygląda to w przypadku pracodawcy, który musi przestrzegać określonych terminów, jeżeli chodzi o dopełnienie pewnych formalności. Jednym…

Czytaj więcej