czwartek, 11 sierpnia 2022r.

Ile kosztują drzwi wejściowe do mieszkania? Czym się kierować przy zakupie?

Ile kosztują drzwi wejściowe do mieszkania? Czym się kierować przy zakupie?

Podczas zakupu drzwi wejściowych do mieszkania warto zwrócić uwagę na kilka czynników. Jakie funkcje powinny spełniać nasze drzwi? Na czym zależy nam najbardziej? Czy potrzebujemy drzwi z optymalną funkcją bezpieczeństwa, czy może jak najwyższą?

Jeżeli jesteśmy w stanie określić niezbędne wyposażenie, w które powinny być zaopatrzone nasze drzwi wejściowe, będziemy mogli ustalić dokładniejszy zakres cen. Również sprecyzowanie rodzaju zabezpieczenia przed włamaniem jest istotne przy ich wycenie.

Do budownictwa mieszkaniowego najlepiej sprawdzą się drzwi MARTOM o grubości 42 mm. Warto zatem sporządzić listę niezbędnych właściwości, które powinien posiadać produkt, a następnie możemy przejść do dokładniejszego zakresu cenowego.

Zakres cenowy drzwi wejściowych do mieszkania

Zakres cenowy drzwi wejściowych do mieszkania może się wahać od kilkuset do kilku tysięcy złotych. W zależności od materiału wykonania, rodzaju zamka, czy klasy zabezpieczenia przed włamaniem. Drzwi ocynkowane, będą bowiem w niższej cenie niż lakierowane, czy laminowane. Musimy pamiętać również, że do ceny samych drzwi, należy doliczyć cenę klamki, czy poszczególnych opcji, w które można je wyposażyć.

Przy zakupie standardowych drzwi mieszkaniowych MARTOM o grubości 42 mm, w cenę drzwi wliczona jest ościeżnica, komplet zamków, bolce antywłamaniowe, zawiasy czopowo-wkręcane, regulacja zamka oraz próg nierdzewny. Dzięki temu jesteśmy zaopatrzeni w komplet funkcji o wysokiej jakości za niecały tysiąc złotych.

Jeżeli będziemy chcieli zdecydować się na inny rodzaj zamka, np. o jeszcze wyższym zabezpieczeniu antywłamaniowym, również cena może ulec zwiększeniu. Przy zakupie modeli przeszklonych, należy pamiętać, że cena będzie nieco wyższa od ceny drzwi pełnych.

Zakup drzwi wejściowych – co musisz wiedzieć?

Jeżeli ustaliliśmy rodzaj drzwi, ich zabudowanie oraz dodatkowe funkcje, możemy zdecydować się na przemyślany zakup. Wybierzmy zatem drzwi funkcjonalne, ale i zgodne z naszym gustem. Drzwi powinny spełniać nasze najwyższe wymogi funkcyjne, ale i pięknie wyglądać. Reprezentują przecież wnętrze mieszkania.

Zwróćmy uwagę na cenę, by była adekwatna do jakości drzwi, co oferuje firma MARTOM, wyposażając je w szeroki zakres funkcji. Optymalne zabezpieczenie drzwi przed włamaniem oraz chłodem, znajdzie zastosowanie w większości budynków mieszkaniowych, a nam dostarczy pewności, że nasze mieszkanie wraz z jego mieszkańcami jest chronione w jak najlepszy sposób.

Może spodobać Ci się również:

Jakie ścierniwo do piaskowania? Mikrokulki szklane

Jakie ścierniwo do piaskowania? Mikrokulki szklane

6 czerwca 2020

Piaskowanie jest zabiegiem, które ma na celu usunięcie każdego uszczerbku z metali. Efekt, jaki osiągamy, stosując taką metodę, można w pewnym stopniu porównać do szlifowania, osiągamy jednak wyrównaną i idealnie…

Czytaj więcej