niedziela, 03 marca 2024r.

Jak płacić przez paypal bez karty kredytowej? Paypal bez karty debetowej.

Jak płacić przez paypal bez karty kredytowej? Paypal bez karty debetowej.

W dobie wszechobecnego Internetu oraz nowoczesności wzrasta świadomość na temat bezpieczeństwa oraz poufności. Każda osoba z minimum podstawowym doświadczeniem z Internetem dobrze wie, żeby nie ujawniać własnych prywatnych informacji osobom postronnym. W wielu sklepach internetowych jedną spośród możliwości płatności jest płatność kartą kredytową bądź wskazanym typem karty debetowej. Niezwykle powszechny na całym świecie jest PayPal, który kilka lat temu zniósł konieczność powiązania swojego konta z kartą kredytową, co było niezbędne, jeżeli chcieliśmy robić zakupy.

Brak konieczności połączenia konta z kartą kredytową

Do określonego momentu, zakupy za pośrednictwem PayPal wiązały się z potrzebą korzystania z karty kredytowej. To ograniczało trafienie serwisu do ewentualnych klientów, tymże bardziej, iż popularność kart kredytowych w większości regionów CEE, w tymże Polsce, od paru lat nieustannie się obniża. Obecnie konsumenci, jacy wolą przelewy bankowe przy robieniu zakupów, będą mogli dokonywać ich szybciej oraz bezpieczniej. PayPal nie udostępnia informacji z rachunku bankowego, natomiast do dokonania zakupu niezbędne są tylko trzy kliknięcia myszką.

Stosowanie PayPala bez połączenia z kartą płatniczą

PayPala możemy wykorzystywać bez podawania własnej karty kredytowej oraz zapobiec obciążaniu własnego konta bankowego poprzez PayPal. Wtedy, żeby płacić poprzez PayPal, starczy wpierw zasilić konto. Jeśli wykorzystujemy PayPala, to starczy zarejestrować się na stronę internetową. paypal.com i nacisnąć na Portfel.

Wówczas możemy usunąć wszelkie karty, jak i rachunki bankowe, które już powiązaliśmy z kontem, a robimy to właśni w zakładce Portfel, musimy nacisnąć na powiązanie i Usuń kartę lub usuń rachunek bankowy. Jeżeli dość często korzystamy z PayPala, to warto doładować sobie konto, które zdecydowanie nam usprawni zakupy.

Możemy tego dokonać, stosując do tego celu natychmiastowe doładowanie Trustly. Jeżeli chcemy doładować konto w taki sposób, to musimy nacisnąć na zakładkę Portfel, a następnie wybrać dodaj środki błyskawicznie z Trustly.

Może spodobać Ci się również:

photo 1581090587512 8bfdd1119f94cropentropycstinysrgbfitmaxfmjpgixidMnwxNDA1NTd8MHwxfHNlYXJjaHw4NHx8c29mdHdhcmUlMjBsb3djb2RlfGVufDF8MHx8fDE2ODE5MjYwMjEixlibrb 4.0.3q80w1080

Jak usprawnić obieg dokumentów w firmie?

1 kwietnia 2023

W dużych przedsiębiorstwach utrzymanie porządku w papierowych dokumentach może być problematyczne. Dodatkowo do obsługi takich formularzy potrzeba będzie rozbudowanego działu kadr, który generuje koszty. A cześć procesów dałoby się przyspieszyć,…

Czytaj więcej

Biznes

Lifestyle

Porady