sobota, 22 stycznia 2022r.

Jak dobrać garnitur ślubny – sezon 2021

unnamed file 1

Sen z powiek zazwyczaj spędza suknia ślubna. Panowie często sięgają po garnitury dostępne w sklepach nie zdając sobie sprawy, że ich wygląd i wygląd panny młodej są ze sobą splecione. Warto zastanowić się nad dopasowaniem garnituru do sukni swojej partnerki. Idealny garnitur ślubny powinien być modny i wygodny. W sezonie 2020 i 2021 nadal króluje krój slim w odcieniu blue, lecz dla odważnych dostępne są różnorodne kroje, ciekawe kolory, jak również inspirujące dodatki.

Oryginalne i dla odważnych

Ten sezon to czas na grubsze materiały. Tweedowe garnitury świętują triumfy, a szkocka tkanina z wełny stanowi styl rustykalny i zapewnia oryginalny wygląd panu młodemu. Można skorzystać z delikatnego wzornictwa tego cieplejszego materiału. Można dobrać klasyczne, stonowane wzory i zestawić je ze szkocką kratą na poszetce czy muszce. 

W tym sezonie dozwolone są również bardziej kolorowe i wzorzyste garnitury. Strój odzwierciedla charakter i osobowość, powinien więc dobrze leżeć na osobie lubiącej ekstrawaganckie połączenia i niebojącej się kwiatów lub abstrakcji na swoim ślubnym stroju. 

Dla mniej odważnych, lecz chcących pokazać swój charakter poleca się dobrać kolorowe elementy do klasycznego gładkiego garnituru.

Kolory tego sezonu

Garnitur w czarnym kolorze zawsze jest modny i elegancki. Wystarczy wziąć pod uwagę, czy w kolorze czarnym jest panu młodemu do twarzy. Czerń świetnie nadaje się na wieczorne uroczystości ślubne, lecz jeśli ceremonia odbywa się w dzień warto sięgnąć po jaśniejsze kolory. 

Granat od lat jest jednym z najpopularniejszych kolorów wybieranych garniturów ślubnych, ale można również sięgnąć po szary, zielony lub bordowy. W klasycznym kroju z zachowaniem elegancji i klasy każdy kolor dobrze się zaprezentuje.

Elegancja w każdym calu

Rzadszą, lecz najbardziej elegancką odmianą męskiego stroju jest z pewnością frak. Przywodzi na myśl królewskie śluby, prezentuje się niebywale i sprawdzi się na wytwornym przyjęciu. Biała mucha, dobrze dobrane buty i eleganckie dodatki sprawią, że pan młody poczuje się godny swojej wybranki ślubnej.

Garnitur dwurzędowy, lub smoking w stonowanych klasycznych odmianach nadal jest formą często wybieraną na śluby. Model z dwurzędową marynarką będzie idealny dla wysokiego mężczyzny. Tak wystrojony pan młody zasłuży na miano eleganckiego dżentelmena. 

Skrojony i uszyty na miarę garnitur dopasowany do osobowości pozwoli uwydatnić charakter pana młodego i stworzyć spójną całość z panną młodą. Pamiętać tylko należy o zachowaniu proporcji między ekstrawagancją, a uroczystym charakterem ślubu.

Może spodobać Ci się również:

Jak płacić przez paypal bez karty kredytowej? Paypal bez karty debetowej.

Jak płacić przez paypal bez karty kredytowej? Paypal bez karty debetowej.

12 kwietnia 2020

W dobie wszechobecnego Internetu oraz nowoczesności wzrasta świadomość na temat bezpieczeństwa oraz poufności. Każda osoba z minimum podstawowym doświadczeniem z Internetem dobrze wie, żeby nie ujawniać własnych prywatnych informacji osobom…

Czytaj więcej