niedziela, 05 lutego 2023r.

Katalog firmowy – reklama w wytrzymałej oprawie

katalog sp

Kiedyś do połączenia opasłego wydania książki używano nici. Książka taka nie rozlatywała się i kartki nie gubiły się. Oczywistym powodem odejścia od tej formy łączenia grubych materiałów drukowanych, było coraz powszechniejsze użycie szybszej i tańszej metody klejenia kartek.

W dzisiejszych czasach wielu przedsiębiorców, wprowadza w działalność marketingową narzędzia wirtualne, ale uzupełnia je wieloma materiałami reklamowymi w drukowanej formie. To wiąże się z wyborem takiej metody łączenia, by była wytrzymała nawet przy kilkuset stronach. Katalogi klejone PUR, to w tej chwili najlepsze rozwiązanie powyższego problemu.

Klejony katalog – elegancja i wytrzymałość, ale tylko z odpowiednim klejem

Katalog reklamowy jest narzędziem marketingu wysoko cenionym przez klientów firm handlowych i usługowych. Często jest to pokaźna i szczegółowa oferta, którą można wykorzystać przy utrzymaniu kontrahentów lub pozyskaniu nowych. Ze względu na to, że katalog taki składa się z kilkudziesięciu, a nawet kilkuset stron musi być dobrze wykonany i wytrzymały.

W przypadku małych broszur można zdecydować się na szycie, ale katalogi, szczególnie te obszerne zdecydowanie powinny być klejone. Standardowy klej (hot melt), to najtańsza metoda łączenia, ale nie zapewnia zbyt wielkiej wytrzymałości. Idealnie nadaje się tutaj klej PUR.

Jak wygląda katalog sklejony klejem PUR?

Kleje PUR stosowane są w wielu dziedzinach, jako najwytrzymalsze substancje łączące różne materiały. Również w branży introligatorskiej znalazły swoje zastosowanie. Wszelkie druki, od książek, przez magazyny, do katalogów, klejone za pomocą kleju PUR na długo zachowują swój elegancki wygląd.

Klej PUR gwarantuje, że kartki będą idealnie połączone, grzbiety zachowają przy tym nienaganny wygląd. Właściwości chemiczne tej substancji wskazują na bardzo wysoką wytrzymałość mechaniczną, a także odporność na skrajne temperatury oraz poziom wilgotności. Taki katalog firmowy, który jest narzędziem reklamowym, często używanym i przenoszonym z miejsca na miejsce powinien być wyjątkowo trwały.

Katalogi klejone PU R-zalety w użytkowaniu.

Klej PUR to substancja nie tylko trwała i wytrzymała, ale również nadająca połączeniu wysokich właściwości elastycznych. Jest to szczególnie ważne przy przeglądaniu zawartości, gdyż przekładanie kartek jest łatwe, a katalog otwiera się prawie na płasko.

Technologia klejenia katalogów tą metodą jest coraz popularniejsza wśród nabywców. Zamawiając druk materiałów reklamowych warto postawić nie tylko na ich wygląd, ale również na jakość wykonania.

Może spodobać Ci się również:

unnamed file 3

Ile lat żyją koty domowe Co wpływa na długość życia kotów?

1 grudnia 2021

Kot to gatunek ssaków, który jest bardzo popularny, jeżeli chodzi o zwierzęta domowe. Koty potrzebują dużo uwagi i odpowiedniej opieki, ponieważ ma to bezpośredni wpływ zarówno na ich stan zdrowia,…

Czytaj więcej