niedziela, 03 marca 2024r.

Jak usprawnić obieg dokumentów w firmie?

photo 1581090587512 8bfdd1119f94cropentropycstinysrgbfitmaxfmjpgixidMnwxNDA1NTd8MHwxfHNlYXJjaHw4NHx8c29mdHdhcmUlMjBsb3djb2RlfGVufDF8MHx8fDE2ODE5MjYwMjEixlibrb 4.0.3q80w1080

W dużych przedsiębiorstwach utrzymanie porządku w papierowych dokumentach może być problematyczne. Dodatkowo do obsługi takich formularzy potrzeba będzie rozbudowanego działu kadr, który generuje koszty. A cześć procesów dałoby się przyspieszyć, stawiając na automatyzację. W jaki sposób usprawnić przepływ dokumentów?

Dedykowane oprogramowanie? Jest to jakieś rozwiązanie

Niektóre procesy w biznesie są w zasadzie identyczne, niezależnie od branży. Wystawianie faktur, obsługa zaświadczeń L4 pracowników czy urlopów zgodnie z prawem wygląda przecież tak samo. Dlatego można pokusić się o automatyzację systemu, wdrażając elektroniczny obieg dokumentów.

Jak to zrobić? Potrzeba oczywiście odpowiedniego oprogramowania, które ułatwi pracę. Takie narzędzia są udostępniane przez programistów, którzy najczęściej udzielają licencji na napisane przez siebie skrypty. Jednak ze względu na duży koszt rozwiązania, mniejsze przedsiębiorstwa chętniej korzystają z platform niskokodowych, w których samodzielnie można zaprojektować potrzebne narzędzia.

Low-code – z czym to się je?

Jak się okazuje wiedza programistyczna nie jest niezbędna do tworzenia aplikacji. Istnieją przydatne narzędzia, które umożliwią zaprojektowanie aplikacji od podstaw. Taki skrypt będzie w pełni funkcjonalny i rozwiąże konkretny problem w przedsiębiorstwie.

Platforma typu low-code dostarcza szereg narzędzi, które mogą być wykorzystane do tworzenia aplikacji. Funkcjonalny interfejs może obsłużyć każdy, a rozbudowane możliwości systemu ułatwią przygotowanie schematu modelu biznesowego. W ten sposób łatwo stworzyć funkcjonalny system obiegu dokumentów, który będzie w pełni zautomatyzowany i dostosowany do innych narzędzi, funkcjonujących w przedsiębiorstwie.

Dlaczego warto postawić na takie rozwiązanie?

Przygotowana aplikacja jest w pełni funkcjonalna i skalowalna. Oznacza to, że jej obsługa będzie możliwa na dowolnym systemie, ponadto proces będzie w pełni kompatybilny z innymi dostępnymi narzędziami. Samo projektowanie i wdrażanie oprogramowania jest również dużo prostsze i tańsze, co ułatwia automatyzację działań w firmie.

Platforma low-code udostępnia szereg narzędzi, dzięki którym można przygotować nawet rozbudowany proces. Dzięki temu łatwiej zaprojektować rozwiązania, które pomogą w zarządzaniu dokumentów dla dużej kadry pracowniczej. Platforma low-code udostępnia również możliwość edycji skryptu w dowolnym momencie.

Może spodobać Ci się również:

photo 1631438414076 16e1c4fb438dcropentropycstinysrgbfitmaxfmjpgixidMnwxNDA1NTd8MHwxfHNlYXJjaHw4fHxjb3NtZXRpY3MlMjBjcmVhbXxlbnwxfDB8fHwxNjgyODU0MjY4ixlibrb 4.0.3q80w1080

Twarz to nasza wizytówka, czyli kilka słów o wegańskich kosmetykach wpływających pozytywnie na wygląd

1 maja 2023

Nasza twarz odzwierciedla naszą tożsamość, a zdrowie i wygląd cery mają ogromne znaczenie dla naszego samopoczucia i pewności siebie. Dlatego właściwa pielęgnacja skóry twarzy jest niezwykle istotna, aby zachować jej…

Czytaj więcej

Biznes

Lifestyle

Porady